Реклама

RU

UA

Контактні телефони

(044) 599-52-97,
(099) 294-64-55,
(073) 294-64-55,
(097) 670-28-64.

Розклад роботи

Ми працюємо:
понеділок — п»ятниця: з 9-00 до 18-00.
суббота: с 9-00 до 15-00.
неділя: вихідний.

Послуги та продукція

Перелік робіт:
Базова діагностика Вихлопної системи (в яку входить ретельна перевірка на гучність вихлопу, корозію, деренчання, перевірка стану гумових кріплень глушника і оцінка вартості ремонту).
Комплексна (повна) діагостіка вихлопної сістеми.Сюда входить: -Читання помилок комп’ютера, -ендоскопія поверхні каталізатора з фотофіксацією стану, — базова діагностика вихлопної системи, -рекомендації фахівця.
Послуги ремонту вихлопної системи:
Заміна випускного колектора
Заміна глушника
Заміна резонатора
Заміна гофри глушника
Заміна каталізатора
Заміна лямбда зонда
Заміна пламегасителя
Заміна прокладки приймальні труби
Заміна фільтру сажі
Заміна кріплення глушника
Ремонт вихлопної труби
Зварювальні роботи
Видалення каталізатора
Видалення фільтра сажі
Прошивка на євро-2
Видалення програмно фільтр сажі
Видалення програмно ЄГР
Чип тюнинг Блоку Управління.
НАША ПРОДУКЦІЯ:
Каталізатори — Німеччина (Walker) або Прибалтика (AWG).
гофри — корея (RIBUKO).
стронгери — Прибалтика (AWG).
глушники, резонатори, вихлопні труби — польські (Polmo) або
українські (Мелітополь, Дніпро та ін.).
Алюмінізірованной труби (Walker).

Автомобіль — це злагоджена система, де всі деталі не тільки мають свою задачу, а й важливі для безпеки пасажирів. Кожен автомобіліст розуміє, що довгостроковість і якість роботи автотранспорту в великій мірі залежить від випускний (вихлопної) системи. Її головне завдання — висновок газів з двигуна, зниження їх температури, токсичності і рівня шуму транспорту.

Спеціалізація нашої компанії — це обслуговування, ремонт і заміна елементів всіх автомобільних систем. Ми працюємо з автотранспортом різних марок і моделей, тому здійснюємо не тільки ремонт глушника в Києві, але також діагностику та заміну:

колектора (очищення циліндрів двигуна і висновок газів);
каталітичного нейтралізатора (очищення продуктів згоряння і зменшення концентрації шкідливих речовин);
гофр;
Стронгер;
резонаторів;
вихлопних труб.

Ми розуміємо всю важливість і значення кожного елемента автомобіля. тому відповідально підходимо до виниклої задачі і повністю пояснюємо особливості роботи клієнту.

Робота глушника: проблеми і ремонт.

Глушник незамінна і обов’язкова частина будь-якої вихлопної системи. Він знижує рівень шуму при русі, а також перетворює енергію відпрацьованих газів. Як і кожна система, цей елемент має свій термін експлуатації і в більшості заміна або ремонт глушника в Києві здійснюється, в середньому, через кожні 5 років.

Найбільш часто глушник пошкоджується при механічному впливі. Нерівності дороги, удари об вибоїни і пошкодження камінням може зігнути, зімкнути або пробити матеріал. Часткове пошкодження допоможе усунути зварювання глушника в Києві нашими майстрами. В ході такої роботи відбувається вирізання пошкодженої частини і вварюванням заплатки або повне обгортання в лист заліза.

Сварка глушника в Києві можлива в будь-якому регіоні столиці, але вартість в цьому випадку також буде коливатися. Наша компанія проводить зварювальні роботи не тільки за доступними цінами, а й високої якості, адже ми підбираємо техніку зварювання в залежності від рівня пошкодження і місця його розташування. Сварка глушника в Києві у нас здійснюється тільки на професійному обладнанні. В роботі використовується також спеціальний герметик, що забезпечує повну непроникність системи.

На тривалість роботи елементів вихлопної системи впливають не тільки якість палива, але і автодоріг. Найбільш часто потрібна заміна глушника в Києві після перепадів температури, пошкоджень, що наносяться дорожнім сміттям, гравієм. Найбільш негативний вплив має Корозія. Вона не тільки погіршує стан конструкції, але і поширюється на інші металеві деталі. Безумовно, заміна глушника в Києві обійдеться дорожче часткового ремонту, але це допоможе зберегти цілісність всієї вихлопної системи і працездатність двигуна.

Купити глушник Київ дає можливість в будь-якому регіоні. Зробити це можна самостійно, орієнтуючись на марку свого авто. Але, щоб заощадити час і підібрати варіант максимально відповідний для вихлопної системи, купити глушник Київ рекомендує тільки після рекомендації професіоналів. Наша компанія надає послуги не тільки по заміні, а й підборі необхідних автоелементов.

Ремонт або повна заміна глушника в Києві нашими фахівцями відбувається тільки після повної діагностики. Вони вкажуть на пошкодження і варіанти їх усунення не тільки в конструкції, але і супровідних елементах. Крім того, у нас купити глушник Київ дає можливість за прийнятними цінами незалежно від марки автомобіля і року його випуску.

Гофри: робота і заміна.

Вихлопна система кріпиться до днища транспорту і піддається механічним впливам. Одним з найбільш вразливим елементом вважається гофра. Саме вона знижує вібрації всієї системи, попереджаючи поломку труб при русі транспорту і роботі двигуна.

Заміна гофри глушника в Києві здійснюється найбільш часто в порівнянні з іншими елементами вихлопної системи. Кожен мотор при роботі має вібрацію, а при русі також може відхилятися в сторону на кріпильних подушках. Це передається на всю систему тим самим «розхитуючи» її. Також причиною замінити гофру глушника в Києві стають реагенти і солі на дорозі, механічні пошкодження камінням. Все частіше скорочують роботу конструкції додаткові компоненти, що підвищують октанове число палива.

Замінити гофру глушника в Києві можна як самостійно, так і на професійних СТО. Вибираючи найбільш підходящий варіант, варто розуміти, що неправильна, негерметична установка призведе до просочування газів і швидкого зношування всієї конструкції. Заміна гофри глушника в Києві в нашому автосервісі здійснюється з використанням професійного зварювального устаткування. Наші майстри вваривают замінюється деталь, створюючи герметичне з’єднання.

Заміна гофри глушника в Києві можлива для всіх марок автомобілів. Вартість конструкції залежить від її розмірів, типу двигуна і марки авто. Наш автосервіс пропонує замінити гофру глушника в Києві в будь-які терміни. Ми встановлюємо як оригінальну деталь, так і підбираємо аналоги максимально підходящі по довжині, жорсткості і кількості шарів захисної обплетення.

Проблеми в тязі автомобіля: резонатор, Стронгер, каталізатор.

Робота вихлопної системи позначається не тільки на русі авто, зручність, а й на функціонуванні двигуна. Напевно, проблема з гучним звучанням мотора і погіршення його тяги відома кожному автолюбителю. Саме в цьому випадку заміна резонатора глушника в Києві проводиться найчастіше. У працюючому стані він направляє потік газів в задній глушник, тим самим зменшуючи тиск всередині системи. Резонатор — обов’язкова деталь вихлопної системи, але також як і всі конструкції він має свій термін експлуатації.

Ремонт і заміна резонатора глушника в Києві здійснюється тільки в спеціалізованих майстернях. Ця процедура вимагає як досвід, так і наявність професійного обладнання. Наші майстри підбирають необхідну деталь і встановлюють згідно з необхідними правилами.

Заміна резонатора глушника в Києві часто також супроводжується установкою Стронгер. Цей елемент запобігає зворотний тиск газів завдяки спеціальним внутрішнім лопаток. Також вони збільшують швидкість руху газів, покращуючи тягу двигуна.

Сьогодні купити Стронгер в Києві не складе труднощів. Їх вартість залежить від розмірів необхідної конструкції. Крім того, установка Стронгер часто проводиться замість вже використаного резонатора. Це покращує функціонування всієї системи і оптимізує роботу двигуна.

Ми пропонуємо купити Стронгер в Києві різного формату. Асортимент представлений стандартними овальними і плоскими конструкціями, що відмінно підійдуть замість резонатора.

Купити Стронгер в Києві також можна для заміни каталізатора. У деяких випадках така система здатна поліпшити роботу двигуна. Але, головна перевага каталізатора — наявність металевої стільникового конструкції, покритої платіноірідіевого сплавом. Саме завдяки цьому агресивні вихлопні гази, виходячи з системи представлені у вигляді нешкідливих CO2 і N2.

Заміна каталізатора в Києві рекомендується після проходження 60-80 т.км. Після такого тривалого використання стільники конструкції забруднені і не здатні очищати вихлопні гази. Проводиться заміна каталізатора в Києві для всіх типів автомобілів. Для такої процедури варто звернутися в професійну майстерню, де допоможуть підібрати модель і тип конструкції. У нашому автомобільному центрі вибір і установка здійснюється тільки після повної діагностики вихлопної системи. Заміна каталізатора в Києві у нас здійснюється як на універсальну конструкцію, так і на пламегаситель. Кожен варіант має свої особливість і вибір залежить від типу вихлопної системи.

Вихлопні труби: рекомендації по вибору.

Робота випускної системи також залежить від якості кріплення, цілісності і пропускної здатності вихлопних труб. Їх кількість і конструкція залежать від типу двигуна. Придбати вихлопні труби Київ пропонує під різні моделі автомобілів. Оновлення такої конструкції відмінна можливість зробити тюнінг для свого авто. Також правильно підібрані вихлопні труби покращують акустику і динамічні характеристики машини. Так, спортивна конструкція передасть всю силу зібраних під капотом кінських сил і здивує вас мелодійністю звучання.

Придбати і замінити вихлопні труби Київ рекомендує тільки за допомогою професіоналів. Встановлюючи конструкцію у нас, ви отримуєте оптимальні умови для роботи двигуна і велику ефективність.

Випускна система автомобіля — це складна конструкція. Вона забезпечує тиху роботу двигуна, чистоту викидів і безпеку пересування. Наша компанія вже тривалий час надає ремонт глушника в Києві, заміну каталізаторів, Стронгер і резонаторів. Саме у нас ви зможете пройти повну діагностику свого авто, порадитися з фахівцями, а також поліпшити вигляд улюбленого автомобіля.

Ремонт глушника Київ, ремонт глушника в Києві недорого. ремонт глушника Київ недорого, ремонт глушника Київ святошин. зварювання глушника Київ, зварювання глушника в Києві недорого, зварювання глушника Київ недорого, зварювання глушника Київ святошин, заміна глушника Київ, заміна глушника в Києві недорого, заміна глушника Київ недорого, заміна глушника Київ святошин, установка глушника Київ, установка глушника в Києві недорого, установка глушника Київ недорого, установка глушника Київ святошин, встановити глушник Київ, встановити глушник в Києві недорого, встановити глушник Київ недорого. встановити глушник Київ святошин, приварити глушник Київ. приварити глушник в Києві недорого, приварити глушник Київ недорого, приварити глушник Київ святошин, Установка гофри глушника Київ, Установка гофри глушника в Києві недорого, Установка гофри глушника Київ недорого, Установка гофри глушника Київ святошин, ремонт гофри глушника Київ, ремонт гофри глушника в Києві недорого, ремонт гофри глушника Київ недорого, ремонт гофри глушника Київ святошин, заміна гофри глушника Київ, заміна гофри глушника в Києві недорого, заміна гофри глушника Київ недорого, заміна гофри глушника Київ святошин. Установка резонатора глушника Київ, Установка резонатора глушника в Києві недорого, установка резонатора глушника Київ недорого, установка резонатора глушника Київ святошин, ремонт резонатора глушника Київ, ремонт резонатора глушника в Києві недорого, ремонт резонатора глушника Київ недорого, ремонт резонатора глушника Київ святошин, заміна резонатора глушника Київ, заміна резонатора глушника в Києві недорого, заміна резонатора глушника Київ недорого, заміна резонатора глушника Київ святошин, Установка Стронгер глушника Київ, Установка Стронгер глушника в Києві недорого, Установка Стронгер глушника Київ недорого, Установка Стронгер глушника Київ святошин, ремонт Стронгер глушника Київ , ремонт Стронгер глушника в Києві недорого. ремонт Стронгер глушника Київ недорого, ремонт Стронгер глушника Київ святошин, заміна Стронгер глушника Київ. заміна Стронгер глушника в Києві недорого, заміна Стронгер глушника Київ недорого, заміна Стронгер глушника Київ святошин, Установка каталізатора глушника Київ, Установка каталізатора глушника в Києві недорого. Установка каталізатора глушника Київ недорого, установка каталізатора глушника Київ святошин, ремонт каталізатора глушника Київ, ремонт каталізатора глушника в Києві недорого. ремонт каталізатора глушника Київ недорого. ремонт каталізатора глушника Київ святошин, заміна каталізатора глушника Київ. заміна каталізатора глушника в Києві недорого. заміна каталізатора глушника Київ недорого. заміна каталізатора глушника Київ святошин. ремонт глушника, зварювання глушника,
заміна глушника, установка глушника,
встановити глушник, приварити глушник,
Установка гофри глушника, ремонт гофри глушника,
заміна гофри глушника, Установка резонатора глушника,
ремонт резонатора глушника, заміна резонатора глушника,
Установка Стронгер глушника, ремонт Стронгер глушника,
заміна Стронгер глушника, Установка каталізатора глушника,
ремонт каталізатора глушника, заміна каталізатора глушника,